E-mail: maierorgany@gmail.com; Tel: +48 32 422 19 11
RYBNICKIE CENTRUM ORGANÓW KOŚCIELNYCH
Zajmujemy się organami od 1996 roku.
PRZEDSTAWICIELSTWO AHLBORN ORGEL
Jesteśmy generalnym przedstawicielem.
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I 10 LAT GWARANCJI
Przy zachowaniu najniższych cen!
Arrow
Arrow
Slider

O FIRMIE

Rybnickie Centrum Organów Kościelnych to firma, która organami kościelnymi zajmuje się już od 1996 roku. Doświadczenie zdobyte przez tyle lat przekłada się na zadowolenie wielu klientów.

Jako generalny przedstawiciel niemieckiej firmy AHLBORN ORGEL w Polsce, dbamy najwyższą jakość świadczonych usług przy jednoczesnym zachowaniu korzystnych cen. Zapewniamy bezpłatny transport oraz instalację na terenie całej Polski. W zakres usług naszej firmy wchodzi także projektowanie i produkcja prospektów piszczałkowych, jak również instalacja zewnętrznych zestawów nagłośnienia.

Nasze instrumenty można także wykorzystać w przypadku, gdy w kościele znajdują się tradycyjne organy piszczałkowe wymagające remontu. Często zdarza się, że koszt tradycyjnych organów piszczałkowych wielokrotnie przewyższa cenę nowego instrumentu cyfrowego. Rozwiązaniem alternatywnym jest wykorzystanie tradycyjnego prospektu piszczałkowego i połączenie go z cyfrową technologią.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy dogodną sprzedaż ratalną (bez odsetek) oraz korzystne rabaty przy płatnościach gotówką.


CERTYFIKATY I DYPLOMY


SPRAWDŹ NASZE PRODUKTY

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien